Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 czarodziejki z księżyca1-166 [480p]

czarodziejki z księżyca1-166 [480p]
Kategoria: » » » »
Dodane: 03/10/2017
Rozmiar: 56.82 GB
Uploader: agat-spb.com❱ Wędrowiec
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 2
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]

Obserwuj
Raportuj
Sailor Moon S (38 odcinków (90-127)) - Jest
Sailor Moon Super S (39 odcinków (128-166)) - Jest
Sailor Moon Sailor Stars (34 odcinki (167-200) - Brak

Napisy PL raczej będą pasować te które są na http://animesub.info/szukaj_old.php?pTitle=en&szukane=Sailor+Moon

Tytuł Sailor Moon
Tytuły alternatywne
Angielski: Pretty Soldier Sailor Moon
Synonimy: Bishoujo Senshi Sailor Moon
Japoński: 美少女戦士セーラームーン
Typ: TV
Odcinki: 46/46
Status: Zakończone
Emisja: Mar 7, 1992 to Feb 27, 1993
Producent: TV Asahi, Toei Animation, DiC Entertainment
Gatunki: Demons, Magic, Romance, Shoujo
Format – .avi
Język – japoński
Napisy – eng
Grupa – RAW
Jakość – dobra
Źródło - TV
Rozdzielczość – 640x480
Czas trwania – 24 minuty

Bishōjo senshi Sailor Moon (jap. 美少女戦士セーラームーン - pierwsza seria Czarodziejki z Księżyca mająca najwięcej odcinków ze wszystkich, czterdzieści sześć. Anime nawiązuje do trzech pierwszych tomów mangi Sailor Moon rysowanej i pisanej przez Naoko Takeuchi. Żeby odrębnić ją od pozostałych serii i nie mylić z całą fabułą dostała przydomek Classic

Opis:
14-letnia wówczas Usagi Tsukino spotyka pewnego dnia kota Lunę, która mówi jej, że jest wojowniczką z Księżycowego Królestwa mająca obronić świat przed złem, znaleźć reinkarnację księżniczki oraz srebrny kryształ. Dziewczyna spotyka na swojej drodze kolejno Sailor Mercury - Ami, Sailor Mars - Rei, Sailor Jupiter - Mako oraz Sailor Venus - Minako. W jej życie wkracza również tajemniczy Taxido (jak się później okazuje - Mamoru Chiba). Przez całą serię Czarodziejka z Księżyca pokonuje coraz to nowszych wrogów i dowiaduje się o tym co zdarzyło się w przeszłości, kim jest księżniczka, której szukają oraz co to jest srebrny kryształ. Na koniec cała zagadka wychodzi na jaw. Cały świat zostaje uratowany w imię "miłości i sprawiedliwości"


Tytuł Sailor Moon R
Tytuły alternatywne
Angielski: Pretty Soldier Sailor Moon R
Synonimy: Bishoujo Senshi Sailor Moon R
Japoński: 美少女戦士セーラームーン R
Typ: TV
Odcinki: 43/43
Status: Zakończone
Emisja: Mar 6, 1993 to Mar 12, 1994
Producent: TV Asahi, Toei Animation
Gatunki: Demons, Magic, Romance, Shoujo
Format – .avi
Język – japoński
Napisy – eng
Grupa – RAW
Jakość – dobra
Źródło - TV
Rozdzielczość – 640x480
Czas trwania – 24 minuty

Bishōjo senshi Sailor Moon R (jap.美少女戦士セーラームーン R) – jest drugą serią anime Sailor Moon podzieloną na dwie części:jedna składa się z 12 odcinków (47-59), a druga z 29 odcinków (60-89). Seria jest związana z mangą, napisaną przez Naoko Takeuchi.

W pierwszej części serii dowiadujemy się, że kilka dni po unicestwieniu Królowej Beryl, na Tokio spada meteor. Wkrótce okazuje się, że razem z tym meteorem pojawia się para kosmitów, Ail i Anna. Zamieszkują w normalnym mieszkaniu, lecz zasadzają tam Drzewo Zła i Ciemności. Przy pomocy demonów z kart tarota – kardianów – pobierają energię ludzką, gdyż jest im potrzebna do ożywiania Drzewa.
Natomiast odrodzone Czarodziejki, które wróciły do normalnego życia, nie pamiętały się nawzajem. Znowu za sprawą Luny odzyskują wspomnienia i stają do walki z Obcymi. Niestety, nowi przeciwnicy są silniejsi i nie dają za wygraną. W krytycznych momentach pojawia się nowy bohater – Książę Księżycowej Poświaty (odpowiednik Tuksedo Kamen). Wtedy też Usagi dostaje od Królowej Serenity nową broszkę przemiany oraz nową broń – Księżycową Różdżkę.
Następne odcinki ukazują nieudolne próby zdobycia energii przez Obcych. Wszystko kończy się szczęśliwie, gdy Obcy przekonują się, że Drzewu potrzebna była energia miłości. Ail i Anna wracają na swoją planetę, by żyć w szczęściu i miłości. Wspomnienia wracają też do Mamoru, który powraca do roli Tuksedo Kamen.
W drugiej części serii pojawia się nowa postać – ChibiUsa. Jest przyszłą córką Usagi i Mamoru, o czym dowiadują się w późniejszej części odcinków. Szuka pomocy u Czarodziejek w walce z zagrażającym jej miastu Bractwem Czarnego Księżyca. Przedstawiciele Bractwa, z przywódcą Księciem Diamandem i mentorem, tajemniczym Starcem, na czele zaatakowali w XXX wieku Kryształowe Tokio i zniszczyli doszczętnie, poza Kryształowym Pałacem – główną siedzibą Neo Królowej Serenity i Króla Endymiona. W pogoni za ChibUsą Bractwo przeniosło się do XX wieku. Lecz Czarodziejki stają do rozprawy z najeźdźcą z przyszłości. Walka z Bractwem obejmuje kolejno pokonanie czterech sióstr, które zostają na powrót zmienione w normalne kobiety dzięki Czarodziejce z Księżyca, zniszczenie wielkiego statku kosmicznego ich bezpośredniego przełożonego - Rubeusa, i wreszcie wędrówkę w przyszłość, by stawić czoła księciu Diamandowi i Esmeraldzie. Nad tą podróżą w czasie czuwa strażniczka Wrót Czasoprzestrzeni, Czarodziejka z Plutona.Tytuł Sailor Moon S
Tytuły alternatywne
Angielski: Pretty Soldier Sailor Moon S
Synonimy: Bishoujo Senshi Sailor Moon S
Japoński: 美少女戦士セーラームーン S
Typ: TV
Odcinki: 38/38
Status: Zakończone
Emisja: Mar 19, 1994 to Feb 25, 1995
Producent: TV Asahi, Toei Animation
Gatunki: Demons, Magic, Romance, Shoujo
Format – .avi
Język – japoński
Napisy – eng
Grupa – RAW
Jakość – dobra
Źródło - TV
Rozdzielczość – 640x480
Czas trwania – 24 minuty


Sailor Moon S (jap. 美少女戦士セーラームーン S, Bishōjo Senshi Sērā Mūn Sūpā?) - japoński serial anime z cyklu Czarodziejka z Księżyca. Seria składa się z 38 odcinków, których premiery w Japonii nastąpiły w czasie 19.03.1994-25.02.1995. Anime jest powiązane z mangą pani Naoko Takeuchi. Cała historia została opowiedziana w tomach od siódmego do jedenastego. W czym na podstawie ostatniego, jedenastego tomu powstał film średnio metrażowy - Sailor Moon S: The Movie.

W trzeciej części pojawiają się dwie nowe czarodziejki Sailor Uranus i Sailor Neptune. Poszukują posiadaczy trzech talizmanów. Złymi charakterami w tej serii są: Profesor Souichi Tomoe, Kaolinite, Eudial, Tellu, Mimete, Ciprin/Petriol, Villuy oraz Mistress 9. Wrogowie Sailor Moon jak i Sailor Neptune z Sailor Uranus, chcieli zdobyć trzy talizmany które utworzą Świętego Grala, który przebudzi mesjasza dobra. W 110 odcinku tej serii Uranus i Neptune dowiadują się, że to one wraz z Sailor Pluto posiadają talizmany. Kolejno:
* Czarodziejka z Urana (Sailor Uranus) - Kosmiczny miecz (Space Sword)
* Czarodziejka z Neptuna (Sailor Neptune) - Zwierciadło Głębokich Wód (Deep Aqua Mirror)
* Czarodziejka Plutona (Sailor Pluto) - Granatowy Klejnot (Garnet Orb/Sacred Gem)
Wszystkie przedmioty, zaczęły wywoływać eskalację wokół siebie i powstał Święty Gral. Eudial stworzyła pułapkę na czarodziejki, po czym zaczęła biegnąć do pucharu. Czarodziejka z Księżyca nie poddała się i prześcignęła ją po czym przebudziła się jej następna forma - Super Sailor Moon (Super Czarodziejka z Księżyca). Uran z Neptunem myślały, że znalazły mesjasza, który obroni świat. Uznały jednak, że nie - Sailor Moon opadała z sił po jego użyciu. Miały nową misję do wypełnienia.
W następnych odcinkach pojawiają się następne wiedźmy poszukujące czystych kryształów serc oraz Hotaru Tomoe, która z czasem zaprzyjaźnia się z Chibiusą. W rzeczywistości to w niej zamieszkuje mesjasz ciszy. Outer Senshi miały zamiar ją unieszkodliwić, jednak pozostałe czarodziejki stanęły w obronie. Jedna z wiedźm znalazła w pewnym momencie dobry kryształ, który posiadała Chibiusa. Został on podany Hotaru i w ten sposób narodziła się Mistress 9.
Ostatnie odcinki były bardzo poważne i miały nawiązanie do kolejnej czwartej serii. Czarodziejki musiały się dostać do budynku Mugen Gakuen, żeby zabić wszystkie demony. Mistress 9 porwała Czarodziejkę z Księżyca żeby odbić od niej Świętego Grala. W 125 odcinku wyłudziła grala od Sailor Moon i wezwała potężną formę zła - Pharaoh 90. Jednak dzięki miłości i przyjaźni, Hotaru otknęła się z sił ciemności i w ten sposób przebudziła się ostatnia wojowniczka - Sailor Saturn. Zaczęła walczyć z Pharaoh 90 i oddała kryształ serca Chibiusie, po czym dzięki pomocy Super Sailor Moon unicestwiła formę zła i wyszła z tego cała i zdrowa - jednak pod postacią niemowlęcia. W ostatnich dwóch odcinkach zamknął się wątek tej serii i rozpoczął się wątek następnej - Sailor Moon SuperS.Tytuł Sailor Moon Super S
Tytuły alternatywne
Angielski: Pretty Soldier Sailor Moon Super S
Synonimy: Bishoujo Senshi Sailor Moon Super S
Japoński: 美少女戦士セーラームーン SS
Typ: TV
Odcinki: 39/39
Status: Zakończone
Emisja: Mar 4, 1995 to Mar 2, 1996
Producent: TV Asahi, Toei Animation
Gatunki: Demons, Magic, Romance, Shoujo
Format – .avi
Język – japoński
Napisy – eng
Grupa – RAW
Jakość – dobra
Źródło - TV
Rozdzielczość – 640x480
Czas trwania – 24 minuty

Pretty Soldier Sailor Moon SuperS (jap. 美少女戦士セーラームーン SuperS, Bishōjo Senshi Sērā Mūn Sūpāzu?) – czwarta seria Sailor Moon. Składa sie z 39 epizodów (Odcinki 128-166).Anime zostało stworzone na podstawie mangi Naoko Takeuchi. Uważana jest za najsłabszą serię ze wszystkich. Demony są bardziej zabawne niż straszne, a ich dowódcy zachowują się wręcz niepoważnie.

Podczas zaćmienia słońca do Tokio przybywa tajemniczy cyrk, którym kieruje Zirconia. W pierwszych odcinkach do akcji rusza Waleczne Trio: Sokole Oko, Tygrysie Oko i Rybie Oko, a później, Kwartet Amazonek. Poszukują zwierciadła marzeń, w którym ukrył się Pegaz, aby odebrać mu Złoty Kryształ. Pegaz żyje w ludzkich snach i marzeniach, dlatego podczas ucieczki przed Cyrkiem Martwego Księżyca chroni się w snach człowieka o pięknych marzeniach. Tą osobą u której się ukrył jest ChibUsa. Dlatego też Cyrk Martwego Księżyca atakuje potencjalnych posiadaczy złotego zwierciadła. Znów Czarodziejki muszą stawić czoło straszliwym demonom.


Dostępne napisy
Brak napisów
Szczegóły torrenta
Tracker http://nyaatorrents.info:3277/announce
Kategoria: » » » » [Zgłoś błąd]
Dodane 03-10-2017
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Sailor Moon R. Episode 047.avi 336.64 MB
Sailor Moon R. Episode 047.idx 15.87 KB
Sailor Moon R. Episode 047.sub 1.04 MB
Sailor Moon R. Episode 048.avi 332.80 MB
Sailor Moon R. Episode 048.idx 16.53 KB
Sailor Moon R. Episode 048.sub 1.20 MB
Sailor Moon R. Episode 049.avi 336.96 MB
Sailor Moon R. Episode 049.idx 15.43 KB
Sailor Moon R. Episode 049.sub 1.08 MB
Sailor Moon R. Episode 050.avi 333.20 MB
Sailor Moon R. Episode 050.idx 15.35 KB
Sailor Moon R. Episode 050.sub 1.05 MB
Sailor Moon R. Episode 051.avi 340.20 MB
Sailor Moon R. Episode 051.idx 14.42 KB
Sailor Moon R. Episode 051.sub 988.00 KB
Sailor Moon R. Episode 052.avi 338.40 MB
Sailor Moon R. Episode 052.idx 17.85 KB
Sailor Moon R. Episode 052.sub 1.24 MB
Sailor Moon R. Episode 053.avi 336.61 MB
Sailor Moon R. Episode 053.idx 15.39 KB
Sailor Moon R. Episode 053.sub 1.09 MB
Sailor Moon R. Episode 054.avi 336.93 MB
Sailor Moon R. Episode 054.idx 17.24 KB
Sailor Moon R. Episode 054.sub 1.24 MB
Sailor Moon R. Episode 055.avi 338.70 MB
Sailor Moon R. Episode 055.idx 17.85 KB
Sailor Moon R. Episode 055.sub 1.25 MB
Sailor Moon R. Episode 056.avi 328.31 MB
Sailor Moon R. Episode 056.idx 16.88 KB
Sailor Moon R. Episode 056.sub 1.27 MB
Sailor Moon R. Episode 057.avi 329.57 MB
Sailor Moon R. Episode 057.idx 15.04 KB
Sailor Moon R. Episode 057.sub 1.06 MB
Sailor Moon R. Episode 058.avi 326.54 MB
Sailor Moon R. Episode 058.idx 17.32 KB
Sailor Moon R. Episode 058.sub 1.20 MB
Sailor Moon R. Episode 059.avi 335.56 MB
Sailor Moon R. Episode 059.idx 16.84 KB
Sailor Moon R. Episode 059.sub 1.10 MB
Sailor Moon R. Episode 060.avi 333.89 MB
Sailor Moon R. Episode 060.idx 14.33 KB
Sailor Moon R. Episode 060.sub 1.01 MB
Sailor Moon R. Episode 061.avi 343.22 MB
Sailor Moon R. Episode 061.idx 16.14 KB
Sailor Moon R. Episode 061.sub 1.15 MB
Sailor Moon R. Episode 062.avi 336.00 MB
Sailor Moon R. Episode 062.idx 19.56 KB
Sailor Moon R. Episode 062.sub 1.47 MB
Sailor Moon R. Episode 063.avi 341.07 MB
Sailor Moon R. Episode 063.idx 15.57 KB
Sailor Moon R. Episode 063.sub 1.04 MB
Sailor Moon R. Episode 064.avi 337.54 MB
Sailor Moon R. Episode 064.idx 14.29 KB
Sailor Moon R. Episode 064.sub 0.99 MB
Sailor Moon R. Episode 065.avi 336.84 MB
Sailor Moon R. Episode 065.idx 18.11 KB
Sailor Moon R. Episode 065.sub 1.29 MB
Sailor Moon R. Episode 066.avi 338.50 MB
Sailor Moon R. Episode 066.idx 19.30 KB
Sailor Moon R. Episode 066.sub 1.42 MB
Sailor Moon R. Episode 067. [avatar-v3].mkv 229.64 MB
Sailor Moon R. Episode 068.avi 331.58 MB
Sailor Moon R. Episode 068.idx 13.85 KB
Sailor Moon R. Episode 068.sub 994.00 KB
Sailor Moon R. Episode 069.avi 331.66 MB
Sailor Moon R. Episode 069.idx 14.95 KB
Sailor Moon R. Episode 069.sub 1.01 MB
Sailor Moon R. Episode 070.avi 331.66 MB
Sailor Moon R. Episode 070.idx 16.71 KB
Sailor Moon R. Episode 070.sub 1.22 MB
Sailor Moon R. Episode 071.avi 331.04 MB
Sailor Moon R. Episode 071.idx 18.64 KB
Sailor Moon R. Episode 071.sub 1.29 MB
Sailor Moon R. Episode 072.avi 331.02 MB
Sailor Moon R. Episode 072.idx 20.28 KB
Sailor Moon R. Episode 072.sub 1.48 MB
Sailor Moon R. Episode 073.avi 345.23 MB
Sailor Moon R. Episode 073.idx 14.38 KB
Sailor Moon R. Episode 073.sub 1.01 MB
Sailor Moon R. Episode 074.avi 335.78 MB
Sailor Moon R. Episode 074.idx 14.03 KB
Sailor Moon R. Episode 074.sub 0.99 MB
Sailor Moon R. Episode 075.avi 337.27 MB
Sailor Moon R. Episode 075.idx 14.73 KB
Sailor Moon R. Episode 075.sub 984.00 KB
Sailor Moon R. Episode 076.avi 347.56 MB
Sailor Moon R. Episode 076.idx 17.24 KB
Sailor Moon R. Episode 076.sub 1.24 MB
Sailor Moon R. Episode 077.avi 335.25 MB
Sailor Moon R. Episode 077.idx 17.15 KB
Sailor Moon R. Episode 077.sub 1.22 MB
Sailor Moon R. Episode 078.avi 340.10 MB
Sailor Moon R. Episode 078.idx 19.17 KB
Sailor Moon R. Episode 078.sub 1.40 MB
Sailor Moon R. Episode 079.avi 336.10 MB
Sailor Moon R. Episode 079.idx 14.20 KB
Sailor Moon R. Episode 079.sub 0.99 MB
Sailor Moon R. Episode 080.avi 342.78 MB
Sailor Moon R. Episode 080.idx 16.22 KB
Sailor Moon R. Episode 080.sub 1.24 MB
Sailor Moon R. Episode 081.avi 340.63 MB
Sailor Moon R. Episode 081.idx 15.35 KB
Sailor Moon R. Episode 081.sub 1.02 MB
Sailor Moon R. Episode 082.avi 346.29 MB
Sailor Moon R. Episode 082.idx 16.88 KB
Sailor Moon R. Episode 082.sub 1.13 MB
Sailor Moon R. Episode 083.avi 336.72 MB
Sailor Moon R. Episode 083.idx 16.36 KB
Sailor Moon R. Episode 083.sub 1.19 MB
Sailor Moon R. Episode 084.avi 337.94 MB
Sailor Moon R. Episode 084.idx 15.61 KB
Sailor Moon R. Episode 084.sub 1.11 MB
Sailor Moon R. Episode 085.avi 341.80 MB
Sailor Moon R. Episode 085.idx 13.85 KB
Sailor Moon R. Episode 085.sub 978.00 KB
Sailor Moon R. Episode 086.avi 326.90 MB
Sailor Moon R. Episode 086.idx 16.36 KB
Sailor Moon R. Episode 086.sub 1.14 MB
Sailor Moon R. Episode 087.avi 338.20 MB
Sailor Moon R. Episode 087.idx 15.87 KB
Sailor Moon R. Episode 087.sub 1.11 MB
Sailor Moon R. Episode 088.avi 352.80 MB
Sailor Moon R. Episode 088.idx 15.79 KB
Sailor Moon R. Episode 088.sub 1.13 MB
Sailor Moon R. Episode 089.avi 338.25 MB
Sailor Moon R. Episode 089.idx 18.47 KB
Sailor Moon R. Episode 089.sub 1.47 MB
Sailor Moon R. Movie.avi 595.15 MB
Sailor Moon R. Movie.idx 32.93 KB
Sailor Moon R. Movie.sub 2.26 MB
Sailor Moon S. Episode 090.avi 326.25 MB
Sailor Moon S. Episode 090.idx 13.67 KB
Sailor Moon S. Episode 090.sub 938.00 KB
Sailor Moon S. Episode 091.avi 347.49 MB
Sailor Moon S. Episode 091.idx 13.02 KB
Sailor Moon S. Episode 091.sub 876.00 KB
Sailor Moon S. Episode 092.avi 316.22 MB
Sailor Moon S. Episode 092.idx 15.21 KB
Sailor Moon S. Episode 092.sub 1.00 MB
Sailor Moon S. Episode 093.avi 310.92 MB
Sailor Moon S. Episode 093.idx 14.42 KB
Sailor Moon S. Episode 093.sub 0.98 MB
Sailor Moon S. Episode 094.avi 312.60 MB
Sailor Moon S. Episode 094.idx 16.44 KB
Sailor Moon S. Episode 094.sub 1.11 MB
Sailor Moon S. Episode 095.avi 343.62 MB
Sailor Moon S. Episode 095.idx 18.82 KB
Sailor Moon S. Episode 095.sub 1.27 MB
Sailor Moon S. Episode 096.avi 329.86 MB
Sailor Moon S. Episode 096.idx 15.08 KB
Sailor Moon S. Episode 096.sub 1.00 MB
Sailor Moon S. Episode 097.avi 359.91 MB
Sailor Moon S. Episode 097.idx 14.81 KB
Sailor Moon S. Episode 097.sub 1.07 MB
Sailor Moon S. Episode 098.avi 446.80 MB
Sailor Moon S. Episode 098.idx 14.47 KB
Sailor Moon S. Episode 098.sub 1.07 MB
Sailor Moon S. Episode 099.avi 371.77 MB
Sailor Moon S. Episode 099.idx 17.59 KB
Sailor Moon S. Episode 099.sub 1.35 MB
Sailor Moon S. Episode 100.avi 368.31 MB
Sailor Moon S. Episode 100.idx 14.64 KB
Sailor Moon S. Episode 100.sub 1.07 MB
Sailor Moon S. Episode 101.avi 306.90 MB
Sailor Moon S. Episode 101.idx 14.90 KB
Sailor Moon S. Episode 101.sub 1.10 MB
Sailor Moon S. Episode 102.avi 383.89 MB
Sailor Moon S. Episode 102.idx 15.75 KB
Sailor Moon S. Episode 102.sub 1.17 MB
Sailor Moon S. Episode 103.avi 367.21 MB
Sailor Moon S. Episode 103.idx 14.67 KB
Sailor Moon S. Episode 103.sub 1.06 MB
Sailor Moon S. Episode 104.avi 407.61 MB
Sailor Moon S. Episode 104.idx 15.87 KB
Sailor Moon S. Episode 104.sub 1.20 MB
Sailor Moon S. Episode 105.avi 355.41 MB
Sailor Moon S. Episode 105.idx 13.72 KB
Sailor Moon S. Episode 105.sub 1.07 MB
Sailor Moon S. Episode 106.avi 324.66 MB
Sailor Moon S. Episode 106.idx 15.69 KB
Sailor Moon S. Episode 106.sub 1.19 MB
Sailor Moon S. Episode 107.avi 377.60 MB
Sailor Moon S. Episode 107.idx 16.44 KB
Sailor Moon S. Episode 107.sub 1.22 MB
Sailor Moon S. Episode 108.avi 321.50 MB
Sailor Moon S. Episode 108.idx 18.56 KB
Sailor Moon S. Episode 108.sub 1.45 MB
Sailor Moon S. Episode 109.avi 372.54 MB
Sailor Moon S. Episode 109.idx 17.09 KB
Sailor Moon S. Episode 109.sub 1.16 MB
Sailor Moon S. Episode 110.avi 293.47 MB
Sailor Moon S. Episode 110.idx 13.28 KB
Sailor Moon S. Episode 110.sub 930.00 KB
Sailor Moon S. Episode 111.avi 378.74 MB
Sailor Moon S. Episode 111.idx 11.47 KB
Sailor Moon S. Episode 111.sub 758.00 KB
Sailor Moon S. Episode 112.avi 377.07 MB
Sailor Moon S. Episode 112.idx 16.80 KB
Sailor Moon S. Episode 112.sub 1.13 MB
Sailor Moon S. Episode 113.avi 333.48 MB
Sailor Moon S. Episode 113.idx 16.79 KB
Sailor Moon S. Episode 113.sub 1.15 MB
Sailor Moon S. Episode 114.avi 302.50 MB
Sailor Moon S. Episode 114.idx 16.54 KB
Sailor Moon S. Episode 114.sub 1.15 MB
Sailor Moon S. Episode 115.avi 305.29 MB
Sailor Moon S. Episode 115.idx 17.18 KB
Sailor Moon S. Episode 115.sub 1.12 MB
Sailor Moon S. Episode 116.avi 340.43 MB
Sailor Moon S. Episode 116.idx 15.12 KB
Sailor Moon S. Episode 116.sub 996.00 KB
Sailor Moon S. Episode 117.avi 318.96 MB
Sailor Moon S. Episode 117.idx 15.22 KB
Sailor Moon S. Episode 117.sub 1.00 MB
Sailor Moon S. Episode 118.avi 317.53 MB
Sailor Moon S. Episode 118.idx 17.50 KB
Sailor Moon S. Episode 118.sub 1.17 MB
Sailor Moon S. Episode 119.avi 327.83 MB
Sailor Moon S. Episode 119.idx 16.75 KB
Sailor Moon S. Episode 119.sub 1.13 MB
Sailor Moon S. Episode 120.avi 297.22 MB
Sailor Moon S. Episode 120.idx 16.71 KB
Sailor Moon S. Episode 120.sub 1.15 MB
Sailor Moon S. Episode 121.avi 311.71 MB
Sailor Moon S. Episode 121.idx 17.53 KB
Sailor Moon S. Episode 121.sub 1.14 MB
Sailor Moon S. Episode 122.avi 323.35 MB
Sailor Moon S. Episode 122.idx 15.21 KB
Sailor Moon S. Episode 122.sub 1.06 MB
Sailor Moon S. Episode 123.avi 329.80 MB
Sailor Moon S. Episode 123.idx 15.09 KB
Sailor Moon S. Episode 123.sub 966.00 KB
Sailor Moon S. Episode 124.avi 328.60 MB
Sailor Moon S. Episode 124.idx 11.04 KB
Sailor Moon S. Episode 124.sub 708.00 KB
Sailor Moon S. Episode 125.avi 286.99 MB
Sailor Moon S. Episode 125.idx 12.26 KB
Sailor Moon S. Episode 125.sub 724.00 KB
Sailor Moon S. Episode 126.avi 331.53 MB
Sailor Moon S. Episode 126.idx 13.20 KB
Sailor Moon S. Episode 126.sub 854.00 KB
Sailor Moon S. Episode 127.avi 303.82 MB
Sailor Moon S. Episode 127.idx 16.36 KB
Sailor Moon S. Episode 127.sub 1.07 MB
Sailor Moon S. Movie.avi 675.04 MB
Sailor Moon S. Movie.idx 30.10 KB
Sailor Moon S. Movie.sub 2.08 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 128.avi 345.51 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 128.idx 13.45 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 128.sub 936.00 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 129.avi 366.54 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 129.idx 16.27 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 129.sub 1.15 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 130.avi 410.38 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 130.idx 16.58 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 130.sub 1.16 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 131.avi 365.17 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 131.idx 16.27 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 131.sub 1.13 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 132.avi 350.19 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 132.idx 16.58 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 132.sub 1.16 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 133.avi 333.72 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 133.idx 18.60 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 133.sub 1.29 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 134.avi 312.45 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 134.idx 16.57 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 134.sub 1.17 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 135.avi 282.09 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 135.idx 17.46 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 135.sub 1.21 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 136.avi 377.27 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 136.idx 16.66 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 136.sub 1.19 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 137.avi 349.53 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 137.idx 17.47 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 137.sub 1.22 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 138.avi 334.39 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 138.idx 14.91 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 138.sub 0.99 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 139.avi 409.20 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 139.idx 18.69 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 139.sub 1.30 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 140.avi 346.89 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 140.idx 15.34 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 140.sub 1.10 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 141.avi 384.47 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 141.idx 18.02 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 141.sub 1.28 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 142.avi 313.53 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 142.idx 14.82 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 142.sub 1.09 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 143.avi 376.24 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 143.idx 16.27 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 143.sub 1.15 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 144.avi 321.69 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 144.idx 16.27 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 144.sub 1.16 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 145.avi 314.70 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 145.idx 20.84 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 145.sub 1.47 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 146.avi 348.49 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 146.idx 17.67 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 146.sub 1.22 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 147.avi 371.63 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 147.idx 15.74 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 147.sub 1.11 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 148.avi 307.25 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 148.idx 15.75 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 148.sub 1.11 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 149.avi 312.33 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 149.idx 12.32 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 149.sub 866.00 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 150.avi 315.62 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 150.idx 15.35 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 150.sub 1.09 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 151.avi 339.01 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 151.idx 18.47 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 151.sub 1.22 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 152.avi 347.61 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 152.idx 21.05 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 152.sub 1.54 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 153.avi 333.42 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 153.idx 17.24 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 153.sub 1.19 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 154.avi 324.26 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 154.idx 17.50 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 154.sub 1.21 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 155.avi 337.53 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 155.idx 17.50 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 155.sub 1.19 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 156.avi 282.47 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 156.idx 19.09 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 156.sub 1.32 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 157.avi 281.16 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 157.idx 17.99 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 157.sub 1.25 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 158.avi 340.72 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 158.idx 15.20 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 158.sub 1.09 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 159.avi 335.45 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 159.idx 15.57 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 159.sub 1.14 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 160.avi 311.94 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 160.idx 23.35 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 160.sub 1.62 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 161.avi 301.35 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 161.idx 19.39 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 161.sub 1.38 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 162.avi 319.09 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 162.idx 14.65 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 162.sub 1.03 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 163.avi 297.93 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 163.idx 15.31 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 163.sub 1.04 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 164.avi 345.39 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 164.idx 14.77 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 164.sub 968.00 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 165.avi 298.08 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 165.idx 11.35 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 165.sub 804.00 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 166.avi 334.19 MB
Sailor Moon SuperS. Episode 166.idx 10.96 KB
Sailor Moon SuperS. Episode 166.sub 786.00 KB
Sailor Moon SuperS. Movie.avi 675.30 MB
Sailor Moon SuperS. Movie.idx 30.58 KB
Sailor Moon SuperS. Movie.sub 2.37 MB
Sailor Moon. Episode 001.avi 333.52 MB
Sailor Moon. Episode 001.idx 14.25 KB
Sailor Moon. Episode 001.sub 0.99 MB
Sailor Moon. Episode 002.avi 327.70 MB
Sailor Moon. Episode 002.idx 14.77 KB
Sailor Moon. Episode 002.sub 1.01 MB
Sailor Moon. Episode 003.avi 339.13 MB
Sailor Moon. Episode 003.idx 15.65 KB
Sailor Moon. Episode 003.sub 1.12 MB
Sailor Moon. Episode 004.avi 334.98 MB
Sailor Moon. Episode 004.idx 16.14 KB
Sailor Moon. Episode 004.sub 1.11 MB
Sailor Moon. Episode 005.avi 338.67 MB
Sailor Moon. Episode 005.idx 14.86 KB
Sailor Moon. Episode 005.sub 0.99 MB
Sailor Moon. Episode 006.avi 337.68 MB
Sailor Moon. Episode 006.idx 13.19 KB
Sailor Moon. Episode 006.sub 904.00 KB
Sailor Moon. Episode 007.avi 336.88 MB
Sailor Moon. Episode 007.idx 17.63 KB
Sailor Moon. Episode 007.sub 1.35 MB
Sailor Moon. Episode 008.avi 342.67 MB
Sailor Moon. Episode 008.idx 16.44 KB
Sailor Moon. Episode 008.sub 1.23 MB
Sailor Moon. Episode 009.avi 342.79 MB
Sailor Moon. Episode 009.idx 17.89 KB
Sailor Moon. Episode 009.sub 1.30 MB
Sailor Moon. Episode 010.avi 346.34 MB
Sailor Moon. Episode 010.idx 19.52 KB
Sailor Moon. Episode 010.sub 1.40 MB
Sailor Moon. Episode 011.avi 344.51 MB
Sailor Moon. Episode 011.idx 17.50 KB
Sailor Moon. Episode 011.sub 1.21 MB
Sailor Moon. Episode 012.avi 338.11 MB
Sailor Moon. Episode 012.idx 16.18 KB
Sailor Moon. Episode 012.sub 1.18 MB
Sailor Moon. Episode 013.avi 343.97 MB
Sailor Moon. Episode 013.idx 15.70 KB
Sailor Moon. Episode 013.sub 1.14 MB
Sailor Moon. Episode 014.avi 347.08 MB
Sailor Moon. Episode 014.idx 14.69 KB
Sailor Moon. Episode 014.sub 1.02 MB
Sailor Moon. Episode 015.avi 347.95 MB
Sailor Moon. Episode 015.idx 15.87 KB
Sailor Moon. Episode 015.sub 1.12 MB
Sailor Moon. Episode 016.avi 346.77 MB
Sailor Moon. Episode 016.idx 18.64 KB
Sailor Moon. Episode 016.sub 1.39 MB
Sailor Moon. Episode 017.avi 341.70 MB
Sailor Moon. Episode 017.idx 17.32 KB
Sailor Moon. Episode 017.sub 1.31 MB
Sailor Moon. Episode 018.avi 339.02 MB
Sailor Moon. Episode 018.idx 16.18 KB
Sailor Moon. Episode 018.sub 1.14 MB
Sailor Moon. Episode 019.avi 338.58 MB
Sailor Moon. Episode 019.idx 16.49 KB
Sailor Moon. Episode 019.sub 1.22 MB
Sailor Moon. Episode 020.avi 337.70 MB
Sailor Moon. Episode 020.idx 17.41 KB
Sailor Moon. Episode 020.sub 1.16 MB
Sailor Moon. Episode 021.avi 317.30 MB
Sailor Moon. Episode 021.idx 19.21 KB
Sailor Moon. Episode 021.sub 1.44 MB
Sailor Moon. Episode 022.avi 343.86 MB
Sailor Moon. Episode 022.idx 14.47 KB
Sailor Moon. Episode 022.sub 1.06 MB
Sailor Moon. Episode 023.avi 343.60 MB
Sailor Moon. Episode 023.idx 16.44 KB
Sailor Moon. Episode 023.sub 1.22 MB
Sailor Moon. Episode 024.avi 340.35 MB
Sailor Moon. Episode 024.idx 13.32 KB
Sailor Moon. Episode 024.sub 892.00 KB
Sailor Moon. Episode 025.avi 348.57 MB
Sailor Moon. Episode 025.idx 19.26 KB
Sailor Moon. Episode 025.sub 1.32 MB
Sailor Moon. Episode 026.avi 343.62 MB
Sailor Moon. Episode 026.idx 15.13 KB
Sailor Moon. Episode 026.sub 1.04 MB
Sailor Moon. Episode 027.avi 346.32 MB
Sailor Moon. Episode 027.idx 15.87 KB
Sailor Moon. Episode 027.sub 1.17 MB
Sailor Moon. Episode 028.avi 344.83 MB
Sailor Moon. Episode 028.idx 16.18 KB
Sailor Moon. Episode 028.sub 1.17 MB
Sailor Moon. Episode 029.avi 343.65 MB
Sailor Moon. Episode 029.idx 21.32 KB
Sailor Moon. Episode 029.sub 1.51 MB
Sailor Moon. Episode 030.avi 343.51 MB
Sailor Moon. Episode 030.idx 18.11 KB
Sailor Moon. Episode 030.sub 1.24 MB
Sailor Moon. Episode 031.avi 340.62 MB
Sailor Moon. Episode 031.idx 13.81 KB
Sailor Moon. Episode 031.sub 986.00 KB
Sailor Moon. Episode 032.avi 345.39 MB
Sailor Moon. Episode 032.idx 16.05 KB
Sailor Moon. Episode 032.sub 1.15 MB
Sailor Moon. Episode 033.avi 340.88 MB
Sailor Moon. Episode 033.idx 13.10 KB
Sailor Moon. Episode 033.sub 900.00 KB
Sailor Moon. Episode 034.avi 339.00 MB
Sailor Moon. Episode 034.idx 15.52 KB
Sailor Moon. Episode 034.sub 1.10 MB
Sailor Moon. Episode 035.avi 342.52 MB
Sailor Moon. Episode 035.idx 13.81 KB
Sailor Moon. Episode 035.sub 940.00 KB
Sailor Moon. Episode 036.avi 345.00 MB
Sailor Moon. Episode 036.idx 13.50 KB
Sailor Moon. Episode 036.sub 960.00 KB
Sailor Moon. Episode 037.avi 349.63 MB
Sailor Moon. Episode 037.idx 16.88 KB
Sailor Moon. Episode 037.sub 1.19 MB
Sailor Moon. Episode 038.avi 347.44 MB
Sailor Moon. Episode 038.idx 15.79 KB
Sailor Moon. Episode 038.sub 1.15 MB
Sailor Moon. Episode 039.avi 348.29 MB
Sailor Moon. Episode 039.idx 17.76 KB
Sailor Moon. Episode 039.sub 1.17 MB
Sailor Moon. Episode 040.avi 344.02 MB
Sailor Moon. Episode 040.idx 17.10 KB
Sailor Moon. Episode 040.sub 1.21 MB
Sailor Moon. Episode 041.avi 341.42 MB
Sailor Moon. Episode 041.idx 15.96 KB
Sailor Moon. Episode 041.sub 1.15 MB
Sailor Moon. Episode 042.avi 342.96 MB
Sailor Moon. Episode 042.idx 14.07 KB
Sailor Moon. Episode 042.sub 978.00 KB
Sailor Moon. Episode 043.avi 342.08 MB
Sailor Moon. Episode 043.idx 20.88 KB
Sailor Moon. Episode 043.sub 1.47 MB
Sailor Moon. Episode 044.avi 341.73 MB
Sailor Moon. Episode 044.idx 12.84 KB
Sailor Moon. Episode 044.sub 862.00 KB
Sailor Moon. Episode 045.avi 344.43 MB
Sailor Moon. Episode 045.idx 13.76 KB
Sailor Moon. Episode 045.sub 898.00 KB
Sailor Moon. Episode 046.avi 343.45 MB
Sailor Moon. Episode 046.idx 13.85 KB
Sailor Moon. Episode 046.sub 1.11 MB
505 plików
Brak komentarzy...
أفلام أجنبية أفلام رعب Web Dl فيلم The Doll 2 2017 مترجم | 24 Hours In A and E S15E04 XviD-AFG 26 minutes | 1x12 The Kids Are Alright